Przede wszystkim jesteśmy optymistami, miłośnikami rzeczy dobrze wymyślonych, rodzicami uważnie wsłuchującymi się w potrzeby najmłodszych, entuzjastami wytworów dziecięcej wyobraźni.
Postanowiliśmy tworzyć produkty dające przyjemność i sprawiające radość maluchom i ich rodzicom. Przede wszystkim słuchamy własnej intuicji. Sprawdzamy najświeższe trendy , by wiedzieć „co w trawie piszczy” ale nie podążamy ślepo głównym nurtem. Dokonujemy świadomych wyborów estetycznych. W ten sposób powstają nasze kolekcje. Mamy coś dla tradycjonalistów i dla bardziej awangardowych rodziców, dla miłośników klasyki i dla amatorów nieoczywistych połączeń.
Chcemy dzielić się naszą pasją. Wierzymy, że dzieci mają prawo otaczać się ładnymi przedmiotami aby wyrobiły w sobie poczucie estetyki. Odróżnianie rzeczy ładnych od tych byle jakich jest umiejętnością równie ważną jak nauka chodzenia czy mówienia. Wiemy przecież, że „czym skorupka za młodu….” Równocześnie staramy się, aby nasze produkty były proste, nie narzucające się, aby każdy miał szansę dopowiedzieć własną „historię”, dorzucić od siebie coś, na co mu tylko fantazja pozwala. Chcemy aby było radośnie, miło, kreatywnie. Sami nie przestajemy tworzyć … mamy mnóstwo nowych pomysłów i nie zawahamy się ich użyć.
Cieszymy się, że rodzice polubili naszą markę i wybierają nasze produkty. Dzięki temu możemy dalej oddawać się naszej pasji i wypełniać naszą misję. Mówimy „tak” designowi tworzonemu w Polsce i z polskich materiałów. Bylejakości i kiczowi zdecydowanie mówimy „nie”. Cały czas się doskonalimy i wprowadzamy ulepszenia. Tkaniny przez nas stosowane są w 100% naturalne i posiadają niezbędne certyfikaty. Testujemy nasze produkty, aby spełniały wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Chcemy aby wszystko, co wychodzi spod naszych rąk wzbudzało zachwyt w oczach dziecka i spotykało się z uznaniem i satysfakcją rodziców.

Właścicielem marki

Frank & Phil

jest

Creative Design sp. z o.o.

Obserwuj nasz profil na Instagramie

Instagram has returned invalid data.